AN UNBIASED VIEW OF SON DAKIKA HABERLERI

An Unbiased View of son dakika haberleri

An Unbiased View of son dakika haberleri

Blog Article

Afişe kızıp oyunculuğu bıraktı bakın şimdi ne yapıyor? İşte Hababam Sınıfileı'nın Bozum Cahit'i Cengiz Nezir'in değişimi!

Arda Güler mücadeleye yedek başlayacak! Şampiyonlar Ligi finalinde takımların ilk eleven'i belli oldu

İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Selahattin Bilgen, havalimanı İşletmecisi İGA tarafından yapımına geçtiğimiz aylarda başlanan ve yıl sonunda kadar tamamlanması beklenen Genel Havacılık Terminali'nin son durumuna ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Kurban Bayramı için İstanbul'a getirilen hayvanların şehre girişine dün gece yarısı itibariyle izin verildi.

Vanguard’a göre Türkiye’ye yabancı yatırımcı girişi hızlanırken Citi, politika değişikliğinin Türk varlıklarına olan ilgiyi arttırdığını belirtiyor

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, 'three ay peş peşe sadece asgari ödeme yapan kart sahibinin kartı kullanıma kapanacak' iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Ama genel olarak bakıldığında hayatları boyunca herkesin karşılaştığı sorunlarla onlar da yüzleşebiliyor.

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Moskova'da Crocus Belediye Binası'nda yer alan konser salonuna düzenlenen silahlı saldırı sonucu çOkay sayıda can kaybı ve yaralanma haberinin kendisini ve Azerbaycan halkını derinden üzdüğünü belirten Aliyev mesajında şu ifadeler yer verdi:

MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve 6 sezondur ekranlarda olan yarışma programı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı. Yarışmaleın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve six sezondur ekranlarda olan yarışma applicationı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı. Yarışguyın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

Şans Topu sonucu sorgulama ekranı two Haziran 2024 Milli Piyango Online üzerinden erişime açıldı. Haftanın sonuncu Şans Topu canlı çekilişi, pazar akşamı Sisal Şans tarafından noter huzurunda saat twenty.00'da başladı. Milli Piyango Television set Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den de yayınlanan canlı Şans Topu çekilişinin hemen ardından Şans Ekonomi Haberleri Topu çekiliş sonuçları ile kazandıran numaralar ilan edildi.

Otomobil satışlarında kampanya etkisi TCMB kirada soğuma bekliyor "Sıkı duruş piyasalara hızlı yansıdı" advertisement

Küresel bölünme kur stresi yaratıyor Bugün TÜİK tarafından couldıs ayı enflasyon verisi açıklanacak lakin yaklaşık bir yıldır bize anlatılan zirveye... Bir sigara grubuna daha zam geldi Son dakika gelişmesi... May wellıs ayında birçAlright sigara grubuna zam gelmesinin ardından, haziran ayında da zam gelmeye devam ediyor. Son olarak Korea Tobacco and Ginseng Company (KT&G) grubu... Suudi petrol devinin hisselerine yoğun talep Suudi petrol devi Saudi Aramco'nun twelve milyar dolarlık hisse satışı, işlemlerin başlamasının ardından kısa bir sürede alıcılarını buldu. Aramco'nun Haberler hisse satışına gelen talebin ne kadarının yabancı yatırımcılardan geldiği belli olmadı. 120 yıllık gelenek sona eriyor: Cenevre otomobil fuarı adres değiştiriyor Dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında yer alan Cenevre Otomobil Fuarı'nın azalan talep nedeniyle bir Ekonomi Haberleri sonraki etkinliğinin Katar'da yapılması planlanıyor.

Şirketlerin kâr raporlarının beklenenden daha güçlü gelmesi ve FED’in bir ya da iki kez faiz indirimi yapabileceği umutlarının canlanması, ABD menkul kıymetler borsalarının rekor seviyelere yükselmesinin nedenleri arasında

BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Veriler tarafından sağlanmaktadır.

Kurbanlık hayvanı istediği fiyattan almak için dakikalarca pazarlık yaptı: Benim için zarar et İsmail

Report this page